Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sizlerle birlikte büyüyoruz!

Firmamız 2002 de sektöre adım atmıştır bilgi ve tecrübe birikimleri ile ADM asansör. 2016 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirmiştir. Güvenli bir marka olarak ADM Asansörü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. CE belgesi ile güvenliğe verdiğimiz önemi tescilleyerek, yaptığımız revize ve montajlarda CE işaretini kullanıyoruz.

İstanbul genelindeki 3 araçlık mobil servis hizmetimizle, asansör taleplerine anında yanıt veriyoruz. Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde güvenlik seviyesini üst noktalara taşımaktayız. ADM Asansör, kaliteli ve güvenli asansörlerin üretiminde uzmanlaşmış bir asansör firmasıdır. Türkiye genelindeki firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanarak en üstün hizmeti sunar. “Her zaman, her yerde ve en iyisi için” ilkemizle çıktığımızda bu yolda sizlerle birlikte daha da büyüyoruz.

  • Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini alarak güvenliğe önem verdiğimizi tescillemiş olup, asansörlerde İstanbul genelinde 3 araçla verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok kısa bir sürede cevap vermekteyiz.

  • Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde güvenlik ve kalite seviyesini yukarılara taşımaktayız.

  • Yeni bir elektrikli insan ve yük asansörünü, EN81-20, hidrolik tahrikli insan ve yük asansörünü, EN 81-20, hidrolik tahrikli insan ve yük asansörünü, EN 81-20 standardında, CE işareti iliştirmekteyiz. Eski asansörlerin izin yenilenmesinde değiştirilmesinde YEŞİL VE MAVİ işlemlerini TS EN 81-80 standartlarında yapmaktayız. ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 nöbetçi servislerimizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

     İLETİŞİM

Beşyol Mah. Cami Sk. No:24/4 (E5 Yanyol) Küçükçekmece / İstanbul

HİZMETLER

KURUMSAL

Telif Hakkı © 2024 ADM ASANSÖR. Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top